Erkeklerin istediği 3 Şey

267004E.TIFErkekler bir ilişkide ne ister biliyor musunuz? Kadınlar ne kadar karmaşıksa erkekler de bir o kadar basittir. Kadın suratını astığında erkeğin nedenini çözmesini ister. Erkekleri ise genelde canını sıkan veya hoşuna giden ne varsa dümdüz söylemeyi tercih eder. O nedenle bir erkeğin bir ilişkide ne istediğini anlamak için kütüphaneler dolusu kitap okumaya gerek yok. Kimyanız tutuyorsa, birbirinizden hoşlanıyorsanız erkeği mutlu etmek için istediği 3 basit şeyi sizde bulması yeterli.

1- Seks: Bütün erkekler için seks çok önemlidir. Siz romantik bir akşam yemeği hayal ederken o sonrasında seksi düşünür. Siz sarılıp uyumak isterken onun aklına gelen sekstir. Ne kadar inkar etseler bile erkekler gün içinde sık sık seks düşünür. Hatta Ohio Üniversitesi’nde bu konuda bir araştırma yapılmış. Buna göre erkekler günde ortalama 19 kez seks düşünüyormuş. Bunun ardından günde ortalama 18 kez yemek ve 11 kez de uykuyu düşünüyorlarmış. Formül çok basit anlayacağınız. Seks, yemek ve uyku üçlüsü…

2- Huzur: Erkekler rahatına çok düşkün olur genelde. Ailelerin onları dünyanın merkezine koyup yetiştirmelerinin etkisi bunda çok büyük. Erkek için ev ve sevdiği kadın sığınak olmalı. Erkek kadının yanında rahat etmek ister. Günün bütün karmaşasını geride bırakıp huzur ve mutluluğu ister. İşten yorgun argın dönmüş bir erkek için kanepede güzel bir kadınla oturup, sorunlardan hiç konuşmayıp stresini atması ona verilecek en büyük armağandır. Tabii ki sorunları konuşmanız gerekecek ama yorgun bir günün sonunda değil, dinlenmiş stresten uzak olduğu bir tatil gününü seçin. Huzurlu ve mutlu olmak istiyorsanız, huzur ortamını sağlayın.

3- Arkadaşlık: Erkeklerin kadınları aldatma nedenlerinin başında seksin değil arkadaşlık isteğinin geldiğini biliyor muydunuz? “Ben çok seksi kadınım, çok güzelim, mükemmelim, harika ev kadınıyım, süper yemek yapıyorum…” Bunların hepsini bir tarafa bırakın, bir ilişkiyi güçlendiren en önemli şey arkadaşlıktır. Onun anlattıklarını dinlemeniz, beraber bir şeyler yapabilmeniz, birlikte güzel vakit geçirmeniz, arkadaşlık etmeniz.

İşte erkeklerin istedikleri bu kadar basit…